+۹۸۲۱-۸۹۳۰۶۰۰۰

info @ etadbir.com

پرتال خدمات مشتریانLightstreamer چیست؟

پیشرفته ترین فناوری موجود برای ارائه ی لحظه ای داده ها در بستر وب می باشد. هر آن چه که آن رابنامید، Websocket، Cornetو یا  WebStreaming، به خوبی کار می کند.

چه کسی از Lightstreamer استفاده می کند؟

هنگام انتخاب یکراه حل نرم افزاری، پیشینه ی موفق آن، از اهمیت بالایی برخوردار است تا از گزند مشکلات آینده (مشکلات بوجود آمده توسط نرم افزار) راحت شوید. نرم افزار Lightstreamer توسط شرکت های Fortune 500 و نیز شرکت هایکوچک برای سیستم های بحرانی مأموریتی (Mission critical systems) که در آن ها، مقیاس پذیری بالا، پهنای باند پایین، پیمایش دیوار آتشین هوشمند، گرفتن گلوگاه های تطبیقی (Adaptive throttling ) و قابلیت اطمینان از ملزومات کلیدی به حساب می آیند، برگزیده شده است.

همکاری میان  Lghtstreamer و NASA

آغاز همکاری میان Lightstreamerو NASA به سال 2010 برمی گردد. ناسا نرم افزار Lightstreamerرا به عنوان موتور جریان رانشی (Push streaming engine) را به منظور تحویل آنی داده های تله متری ازایستگاه فضایی بین المللی به وب و برنامه های تلفن همراه انتخاب نمود.

عملکرد و مقیاسپذیری

برای یک سروررانشی (Push server) که بایستی تعدادزیادی از اتصالات همزمان و متقارن را پشتیبانی نموده و داده ها را با کم ترینتأخیر به دست مشتریان برساند، عملکرد عالی و مقیاس پذیری بالا از جمله ملزومات اساسی به شمار می روند.

جریان داده ها به صورت بهینه

نرم افزار Lightstreamer،اشکال مختلف پیام رسانی آنی را ممکن می سازد. این نرم افزار جهت استفاده در هرنوع سناریویی شامل برنامه های مأموریت بحرانی (Missioncritical applications)، از انعطاف پذیری کافی برخوردار است.

پیشگام رانش دادهها (The pioneer of data push)

پیشگام رانش دادهها، Comet و Websockets

پارادایم هایچندگانه: پخش، یک به یک و غیره

هماهنگ (فاقد هرگونه مشکل) با دیوار آتش و پروکسی

سریع، بسیار سریع

عملکرد، حائزاهمیت است. شما با Lightstreamer می توانید میلیون ها اتصال برقرار کرده، تأخیر را کاهش داده و در پهنای باند صرفه جویی نمایید.

مقیاس پذیر بهصورت انبوه، استفاده از حداقل پهنای باند، تحویل داده ها با کم ترین تأخیر، کامل وبی نقص حتی در شبکه های غیرقابل اعتماد موبایل

پلتفرم کاملامتقابل

شما از هر پلتفرم، فناوری و چهارچوبی که استفاده می نمایید، نرم افزار Lightstreameبدون هیچ مشکلی در کنار شما خواهد بود. سرور در هر پلتفرمی از قبیل، ویندوز،لینوکس، یونیکس و غیره کار می کند.

سیستم هم زمان

سرور Lightstreamer، یک سیستم هم زمان و آنی است که در پلتفرم جاوا پیاده سازی شده است. به منظور تضمین بیشینه ی سطح عملکرد، سرور به صورت یک فرایند مستقل توسعه داده شده است که متکی به هیچ سرور زیربنایی یا سرور برنامه نمی باشد.

اُفت مطبوع (Graceful degradation)

فرایند سرور Lightstreamer به خوبی با چندین پردازنده ی مرکزی یا هسته کار می کند. در مورد اشباع پردازنده ی مرکزی، Lightstreamer افت مطبوعی را ارائه می نماید؛ سیستم به طور ناگهانی هنگ نکرده بلکه به طور تدریجیو در حالی که پیوستگی خدمات را تضمین می نماید، عملکرد خود را کاهش می دهد. این سیستم همچنین می تواند با افزودن باکس های بیشتر یعنی فراتر از میزان معمول وب، بهصورت افقی عمل کرده و با ایجاد نوعی تعادل، یک خوشه ایجاد نماید.

به شدت بهینه سازی شده

Lightstreamer  برای انتقال داده در شبکه ی TCP/IP،به شدت بهینه سازی شده و دارای چند ویژگی منحصر به فرد مانند کنترل پهنای باند وجریان تطبیقی می باشد. سازوکار کنترل شبکه ی قدرت مند آن، باعث می شود که Lightstreamer به بهترین گزینه برای انتقال داده ها به هر نوع دریافت کننده ای (نه فقط مرورگرهایHTML) بدل گردد.

حداکثر تکرار بهروز رسانی

نرم افزارLightstreamer قادر است تا حداکثر تکرار به روزرسانی را برای هر کاربر یا ترکیب آیتمی نیز اختصاص دهد. به عنوان مثال، امکان پیکربندی نمایه ی یک کاربر خاص به نحوی که آن کاربر، برای یک مورد از پیش تعیینشده، بیش از دو به روز رسانی در هر ثانیه (قطعه ای از داده) دریافت ننماید، وجوددارد. رابط انسانی می تواند با استفاده از ترکیب چشم انسان و مغز که قادر به درک تغییرات داده های بیش از چند به روز رسانی در هر ثانیه نمی باشند، داده ها را درکنماید. ارسال 30 به روز رسانی به ازای هر ثانیه موجب اتلاف پهنای باند و محاسبه ی منابع می گردد چرا که کاربر انسانی هرگز نمی تواند آن ها را درک نماید.

تدبیرپرداز باداشتن بیش از 15 سال تجربه و صدها مشتری، شرکتی پیشرو در زمینه ی ارائه ی راه حلها و خدمات فناوری مالی در منطقه ی خاورمیانه می باشد. راه حل های تدبیرپرداز شاملمدیریت سبد مالی، مدیریت اجرایی صندوق های سرمایه گذاری مشترک، راه حل های کارگزاریمجهز به دادوستد الکترونیک، زیرساخت بازاری علاوه بر تحقیق و خدمات انتشار اطلاعات می باشد.

تدبیرپرداز، شریک Weswit می باشد.