زمستان 96

تدوین سرفصل های حرفه ای گری

با حضور خانم شبنم طباطبایی نشستی با عنوان تدوین سرفصل های حرفه ای گری با حضور مدیران شرکت تدبیر پرداز برگزار شد. هدف از این نشست برگزاری دوره ای آموزشی با همین مضمون برای پرسنل شرکت می باشد.

پاییز 96

آموزش آتش نشانی

دوره مقدماتی آموزش آتش نشانی با حضور مدیران تدبیر پرداز برگزار شد.

فراخوان گروه خلاق

برای استفاده بهتر از ایده ها و پیشنهادات سازنده کارکنان شرکت،مدیریت منابع انسانی با تشکیل گروهی متشکل از کاکنان خلاق گامی ارزشمند در مسیر بهبود پیشبرداهداف سازنده شرکت نهاد.

برگزار نمایشگاه عکاسی در تدبیر

اولین نمایشگاه عکاسی در تدبیر با عنوان (محرم از لنز تدبیر) برگزار شد. .

سوپر مارکت مالی

این سامانه جهت تسهیل دسترسی به سامانه های بورسی در همه جا به تازگی توسط کارشناسان تدبیر پرداز طراحی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

رونمایی از نسخه جدید همراه تریدر

نسخه جدید سامانه همراه تریدر برای سیستم عامل های اندروید و ios با سرمایه گذاری بالا طراحی، تولید و مورد بهره برداری قرار گرفت.

تابستان 96

برگزاری مراسم جشن تولد همکاران

منابع انسانی تدبیر پرداز جهت ایجاد فضای دوستانه در شرکت و ایجاد حس همدلی اقدام به برگزاری جشن های کوچک تولد در شرکت می نماید. تولد آقای ناصر قادری

برگزار مسابقات پینگ پونگ

دومین دوره مسابقات پینگ پونگ جام مباری با مشارکت چشم گیر کارکنان به صورت تیم های دو نفره برگزار گردید.

بهار 96

نمایشگاه بورس

دهمین نمایشگاه بانک، بورس وبیمه با حضور شرکت های مرتبط از 26 تا 29 فروردین امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

برگزاری مراسم مادران و همسران

شرکت تدبیر پرداز جهت تشکر از مادران و همسران پرسنل طی یک مراسم از این عزیزان تقدیر و تشکر نمود و هدایایی به رسم یاد بود تقدیم حضورشان کرد.