+۹۸۲۱-۸۹۳۰۶۰۰۰

info @ etadbir.com

پرتال خدمات مشتریان

راه کارهای های مدیریت دارایی

شرکت تدبیر در حدود 5 سال گذشته وارد حوزه ی راه کارهای مدیریت دارایی در بازار مالی ایران شده است. ما، در توسعه و ارتقای خدمات مدیریت دارایی و طرح های سرمایه گذاری مانند صندوق سرمایه گذاری مشترک، صندوق های قابل معامله و مدیریت سبد دارایی نقش کلیدی ایفا نموده ایم.

صندوق سرمایه گذاری مشترک و صندوق های قابل معامله

به موازات تصویب قانون صندوق سرمایه گذاری مشترک و تعیین ساختار آن در بازار سرمایه ی ایران از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار، تدبیر به عنوان شرکتی پیشرو در تأمین راه کار، اقدام به تحلیل، طراحی و توسعه ی یک راه کار برای اداره و مدیریت صندوق سرمایه گذاری نمود. راه کار ارائه شده موفق به اخذ تأییدیه ی سازمان بورس و اوراق بهادار و لیسانس های مورد نیاز جهت استفاده توسط صندوق های سرمایه گذاری مشترک نظام مند گردید.


بیشتر...

راه حل های تجارت برخط

ما، راه حلی که ارائه نموده ایم، از فناوری پیشرفته ی push به منظور اعمال داده های بازار و نیز سایر تغییرات به نرم افزارهای Front end مشتریان بهره می جوییم. تجار حرفه ای و خرد بدون نیاز به هرگونه نوسازی، از داده های به روز شده ی بازار در پایانه های تجاری حرفه ای و سیار ما در بستر وب استفاده می نمایند. علاوه بر داده های بازار، real time portfolio ی موجود در آن شرکت کارگزاری که شاملcentral depositiory portfolio و daily filled and unfilled orders می باشد به مشتری ارائه می گردد. تمامی بروزرسانی ها در کسری از ثانیه در نرم افزارهای مشتریان اعمال می گردد.
راه حل مبتنی بر وب ما، با راه حل تجارت سیار و نیز پایانه ی تجارت تدبیر، به طور کامل یکپارچه سازی شده است. تمامی این نرم افزارهای پیش پرداختی، منجر به گسترش دامنه ی انتخاب مشتریان گردیده و امکان مدیریت سرمایه ها را برای آن ها میسر ساخته و در عین حال، باعث می شود تا مشتریان در بازارهای چندگانه به طور کامل فعال باشند. نرم افزارهای ما با یک ماژول سفارش شرطی به منظور پیاده سازی راهبردها و الگوریتم های تجارت و دادوستد تکمیل می شوند. برای سرمایه گذارانی که دارای یک راهبرد تجاری از پیش تعریف شده می باشند، ماژول مذکور به منظور پیاده سازی راهبردهایشان و نیز فعال بودن در بازارها بدون نیاز به درگیری مستقیم، کاربرد فراوانی دارد. آن ها می توانند شرایط چندگانه ای را تعریف نمایند که به منظور فعال سازی سفارشات از پیش تعیین شده و ارسال آن ها به بازار بایستی محقق شوند. کلیه ی شرایط و سفارشات از پیش تعریف شده، در سرور ذخیره می شوند و ما گمارش سفارشات را در صورت تحقق شرایط تضمین می نماییم.

راهکارهای بانکی شرکت تدبیرپرداز

سامانه متمرکز بازار سرمایه:

راه‌حل بانکی تدبیرپرداز از طریق ایجاد نقاط تماس با مشتریان بازار سرمایه در شعب بانک، دسترسی به این بازار را برای مشتریان بانک بسیار آسان خواهد کرد. این طرح زیرساختی را برای ارائه خدمات بانکداری اختصاصی فراهم خواهد آورد و امکان پرداخت آنی وجه از حساب شخصی افراد را برای خرید فروش سهام، اوراق مشارکت، صکوک اجاره، حق تقدم تسهیلات مسکن و ... فراهم خواهد آورد.
برای رسیدن به این هدف همانند الگوی موجود در کشورهای پیشرو، از شعب بانک به‌عنوان نقاطی برای عرضه همزمان خدمات بانکداری و بازار سرمایه استفاده خواهد شد. در توسعه اخیر، این امکان منحصر به فرد برای بانک ایجاد خواهد شد تا در باجه ارائه خدمات بازار سرمایه، خدمات سایر کارگزاری‌هایی که به سیستم‌های تدبیرپرداز مجهز شده اند نیز ارائه شود. لذا وجه تمایز این سامانه امکان چند-کارگزاری (Multi-Brokerage) بودن آن است.

راه حل جامع کارگزاری

تأثیر مقررات دقیق تر و سخت گیرانه تر و فناوری در حال پیشرفت بر صنعت خدمات مالی منجر به ایجاد اکوسیستم تجاری پیچیده تری شده است. در اغلب موارد، شرکت ها به منظور انجام امور تجاری خود که منجر به افزایش هزینه ها و منابع می گردد، به بیش از یک پلتفرم نیاز دارند.

راه حل جامع کارگزاری تدبیر به عنوان یک راه حل End to End، به منظور فراهم سازی راه حلی قابل انعطاف و سنجش که قادر به پاسخ گویی به تمامی نیازهای کارگزاری های مدرن باشد طراحی گردیده است. این راه حل، در حالی که متشکل از مجموعه ای از مؤلفه ها برای تجارت برخط، رهگیری سفارشات، اجرا و انتشار داده هایی مانند نقل قول ها، جداول، اخبار و تحقیقات می باشد، به طور کامل با یک سیستم مدیریت ریسک پارامتریک و جامع، یکپارچه سازی شده است که به منظور هماهنگی با میزان ریسک پذیری کارگزار تنظیم و پیکربندی می شود. راه حل مذکور، قابلیت گرفتن سفارشات از مصرف کننده ی نهایی به صورت مستقیم از طریق اینترنت و یا سایر شبکه ها و نیز از طریق خود کارگزار و یا معامله گر را دارا می باشد. چرخه ی کامل یک دادوستد تجاری توسط این راه حل اداره می شود.بیشتر...

راه کار های امنیت

اگرچه خدمات امنیت عمومی برای کسب و کارهای مختلف، سودمند می باشند، این گونه خدمات، قابلیت پر کردن خلاء امنیتی موجود در بسیاری از حوزه های تخصصی را ندارند. در دنیای آتی، خدمات امنیتی عمومی، فاقد قابلیت انطباق با نیازمندی های امنیتی هر کسب و کاری خواهند بود. جهان آتی، محلی برای ارائه ی خدمات امنیتی مختص هر حوزه خواهد بود. تدبیر تراست به عنوان تأمین کننده ی راهکارها و خدمات امنیتی، فراتر از زمان خود قدم برداشته و در صدد پر نمودن خلاء (امنیتی) موجود در بازارهای مالی می باشد. ما، نخستین ارائه دهنده ی مشاوره های کارشناسی و امنیتی می باشیم که به طور اختصاصی، در دنیای مسائل مالی تمرکز نموده ایم. ما ضمن جمع آوری و ارائه ی مجموعه ی کاملی از خدمات امنیتی شرکای جهانی خود که توسط تدبیرتراست ترکیب، تکمیل و هم افزایی می شوند، نقطه ی اعتمادی را ایجاد نموده ایم. راهکارها وخدمات .SSL SSLِ مورد نیاز برای دنیای مالی، حداقل می بایست از نوع معتبرِ سازمانی (Organization Validated) باشد. تدبیرتراست به عنوان توزیع کننده ی SSLِ TurkTrust ، به ارائه ی گواهینامه های معتبر سازمانی در کلاس جهانی می پردازد که این گواهینامه ها در تمامی سیستم عامل های عمده نظیر ویندوز، لینوکس و مک معتبر بوده و با مرورگرهای اینترنت رایج از قبیل گوگل کروم، فایرفاکس، اکسپلورر، سافاری و اُپرا نیز سازگاری دارند. گواهی SSL معتبر سازمانی، نه تنها اعتبار شناسه ی سرور هدف را تأیید می کند، که به شرکت و کسب و کار شما نیز در نظر مشتریان و بازدیدکنندگانتان اعتبار می بخشد.


بیشتر...

راه حل بازار تدبیر

• راه حل جامع و یکپارچه ی قبل و بعد از دادوستد برای بازارهای اوراق بهادار
• طبقات چندگانه ی دارایی ها: سهام، درآمد ثابت، بورس خارجی و قراردادهای اشتقاقی
• سازگار با استانداردهای بین المللی و بهترین شیوه ها
• راه حل با ظرفیت بالا و زمان پاسخ دهی بسیار کوتاه
• اتصال با بورس های مالی عمده در سراسر جهان
• واقعه نگاری و ارائه ی گزارش از تمامی فعالیت های کاربر و معاملات سیستم
بیشتر...